eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200901 01.09.2020 Miljø- og næringsutvalget 09:00 Næringsbygget, 3. etasje Newtontoppen
20201006 06.10.2020 Miljø- og næringsutvalget 09:00 Næringsbygget, 3. etasje Newtontoppen
20201201 01.12.2020 Miljø- og næringsutvalget 09:00 Næringsbygget, 3. etasje Newtontoppen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200602 02.06.2020 Miljø- og næringsutvalget 09:00 Næringsbygget, 3. etasje Newtontoppen
20200421 21.04.2020 Miljø- og næringsutvalget 09:00 Næringsbygget/Teams
20200128 28.01.2020 Miljø- og næringsutvalget 09:00 Energiverket Møterom/kantine
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Stein-Ove Johannessen Stein-Ove Johannessen Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elise Strømseng Elise Strømseng Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Marie Våtvik Silje Marie Våtvik Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Høgseth Halvarp Kristoffer Høgseth Halvarp Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mats Vadum Wilmann Mats Vadum Wilmann Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karine Margrethe Hauan Karine Margrethe Hauan Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Pål Berg Pål Berg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dan Andre Danielsen Dan Andre Danielsen Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roger Eriksen Roger Eriksen Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anika Paust Anika Paust Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Dybdahl Jørn Dybdahl Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rainer Helge Braun Rainer Helge Braun Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Teigen Stine Teigen Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Snorre Olaussen Snorre Olaussen Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frantz Johannes Vangen Frantz Johannes Vangen Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Strugstad Trond Strugstad Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Kristian Tønnesen Tor Kristian Tønnesen Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helle Jakobsen Helle Jakobsen Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olivia Ericson Olivia Ericson Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert