eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Alle medlemmer
Alle medlemmer listet med navn, representerer, rolle og kontaktinformasjon
Elise Strømseng Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Olsen Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Høgseth Halvarp Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Dybdahl Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Lehn Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håvar Fjerdingøy Administrasjonsutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karine Margrethe Hauan Administrasjonsutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helle Jakobsen Administrasjonsutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Figenschou Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Aunevik Administrasjonsutvalget Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Nilssen Administrasjonsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Dybdahl Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karine Margrethe Hauan Havnestyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Olsen Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Høgseth Halvarp Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helle Jakobsen Havnestyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Lehn Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elise Strømseng Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håvar Fjerdingøy Havnestyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Aunevik Havnestyret Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Nilssen Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Figenschou Havnestyret Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elise Strømseng Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Lokalstyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Aunevik Lokalstyret Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Erik Johansen Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oddmund Rønning Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgeir Prytz Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Figenschou Lokalstyret Høyre (H) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Jonny Albrigtsen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John-Einar Lockert Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Lindseth Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Benjamin Vidmar Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Pål Berg Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Strugstad Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anika Paust Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Diana Halvarp Lokalstyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Didrik Paulsen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helle Jakobsen Lokalstyret Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon Sæbu Lokalstyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karine Margrethe Hauan Lokalstyret Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Nilsen Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mats Vadum Wilmann Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Khanitta Sinpru Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Liv Mari Schei Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
André Jenssen Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Storø Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Teigen Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Veronica Langteigen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håvar Fjerdingøy Lokalstyret Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Lehn Lokalstyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jovna Zakarias Dunfjell Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Dybdahl Lokalstyret Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Mork Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Malte Michel Jochmann Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Høgseth Halvarp Lokalstyret Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lisa Djønne Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ilnura Akbirova Lokalstyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Marie Våtvik Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Olsen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Merethe Stiberg Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olivia Ericson Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Nilssen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tommy Anderssen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kai Edgar Trædal Lokalstyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elise Strømseng Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olivia Ericson Miljø- og næringsutvalget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mats Vadum Wilmann Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karine Margrethe Hauan Miljø- og næringsutvalget Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Teigen Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Snorre Olaussen Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helle Jakobsen Miljø- og næringsutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frantz Johannes Vangen Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Marie Våtvik Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rainer Helge Braun Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Høgseth Halvarp Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Kristian Tønnesen Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Pål Berg Miljø- og næringsutvalget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Strugstad Miljø- og næringsutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Dybdahl Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anika Paust Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roger Eriksen Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dan Andre Danielsen Miljø- og næringsutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Nilsen Oppvekst- og kulturutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helle Jakobsen Oppvekst- og kulturutvalget Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Didrik Paulsen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Diana Halvarp Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John-Einar Lockert Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Jonny Albrigtsen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgeir Prytz Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tora Hultgreen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Fred Skancke Hansen Oppvekst- og kulturutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Merethe Stiberg Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ilnura Akbirova Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lisa Djønne Oppvekst- og kulturutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Høgseth Halvarp Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Veronica Langteigen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Teigen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
André Jenssen Oppvekst- og kulturutvalget Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Liv Mari Schei Oppvekst- og kulturutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Khanitta Sinpru Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mats Vadum Wilmann Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Næverdal Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dan Andre Danielsen Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håvar Fjerdingøy Teknisk utvalg Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Strugstad Teknisk utvalg Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Dybdahl Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Høgseth Halvarp Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Robert Nilsen Teknisk utvalg Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John-Einar Lockert Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Teigen Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karine Margrethe Hauan Teknisk utvalg Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Storø Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Randi Johnsen Teknisk utvalg Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgeir Prytz Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ilnura Akbirova Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Nilssen Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rune Seljevold Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ottar Svensen Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Erik Johansen Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne-Line Pedersen Teknisk utvalg Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tommy Anderssen Teknisk utvalg Listesamarbeid AP/H/FRP (AP/H/FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert