eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Alle medlemmer
Alle medlemmer listet med navn, representerer, rolle og kontaktinformasjon
Kristin Furu Grøtting Administrasjonsutvalget Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Jæger Wexahl Administrasjonsutvalget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Figenschou Administrasjonsutvalget Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Berger Administrasjonsutvalget Venstre (V) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Olsen Administrasjonsutvalget Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Aunevik Administrasjonsutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elise Strømseng Administrasjonsutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Klungseth Rotevatn Administrasjonsutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Næverdal Administrasjonsutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Gunnar Brøto Braathen Administrasjonsutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgeir Prytz Administrasjonsutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Khanitta Sinpru Administrasjonsutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Administrasjonsutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Hekne Administrasjonsutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Olsen Havnestyret Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Figenschou Havnestyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helga Bårdsdatter Kristiansen Havnestyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Havnestyret Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Berger Havnestyret Venstre (V) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Aunevik Havnestyret Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elise Strømseng Havnestyret Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Klungseth Rotevatn Havnestyret Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Næverdal Havnestyret Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Gunnar Brøto Braathen Havnestyret Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgeir Prytz Havnestyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Khanitta Sinpru Havnestyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Havnestyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Hekne Havnestyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marcus Bech-Mikalsen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Figenschou Lokalstyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgeir Prytz Lokalstyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Olsen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Næverdal Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Hekne Lokalstyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Klungseth Rotevatn Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Lokalstyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Khanitta Sinpru Lokalstyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elise Strømseng Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Jæger Wexahl Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Berger Lokalstyret Venstre (V) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Aunevik Lokalstyret Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Lokalstyret Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Gunnar Brøto Braathen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gustav Halsvik Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Kjetil Hansen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ottar Svensen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Jonny Albrigtsen Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tora Hultgren Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wiggo Lund Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tone Løvberg Lokalstyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jon-Einar Lockert Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Erik Johansen Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stig Onarheim Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torstein Lilleeng Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Finn-Arne Rasmussen Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn-Helge Nygaard Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roger Eriksen Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Jensen Lokalstyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Robert Nilsen Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oddmund Rønning Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne-Line Pedersen Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Fred Skancke Hansen Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Vinje Lokalstyret Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Andreas Lidin Malm Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Hole Våtvik Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Runa Solvang Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tarjei Våtvik Lokalstyret Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elise Strømseng Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
André Jenssen Oppvekst- og kulturutvalget Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Klungseth Rotevatn Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torstein Lilleeng Oppvekst- og kulturutvalget Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Khanitta Sinpru Oppvekst- og kulturutvalget Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Næverdal Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Steve Daldorff Torgersen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marcus Bech-Mikalsen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lasse Stener Hansen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tone Løvberg Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helga Bårdsdatter Kristiansen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wiggo Lund Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Fred Skancke Hansen Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tora Hultgren Oppvekst- og kulturutvalget Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Jensen Oppvekst- og kulturutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Merete Nordheim Oppvekst- og kulturutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Oppvekst- og kulturutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stig Onarheim Oppvekst- og kulturutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Hekne Oppvekst- og kulturutvalget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Olsen Partssammensatt utvalg Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Partssammensatt utvalg Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helga Bårdsdatter Kristiansen Partssammensatt utvalg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Figenschou Partssammensatt utvalg Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aimée Lind Adamiak Partssammensatt utvalg Ansattrepresentant (ANSATTREPR) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Hauso Partssammensatt utvalg Ansattrepresentant (ANSATTREPR) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein-Ove Johannessen Teknisk utvalg Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Benjamin Vidmar Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Vinje Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgeir Prytz Teknisk utvalg Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Næverdal Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Robert Nilsen Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Gunnar Brøto Braathen Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne-Line Pedersen Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ottar Svensen Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Lindseth Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Jonny Albrigtsen Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Klungseth Rotevatn Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tone Løvberg Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Furu Grøtting Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gustav Halsvik Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tora Hultgren Teknisk utvalg Listesamarbeid (AP/V/MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Erik Johansen Teknisk utvalg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Ljunggren Teknisk utvalg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jon-Einar Lockert Teknisk utvalg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Merete Nordheim Teknisk utvalg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Khanitta Sinpru Teknisk utvalg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1